Bonus Pa Depozitë Vs. Bonus i Mirëseardhjes: Cili është më i mirë për lojtarët e kazinove në internet?

Bonus Pa Depozitë Vs. Bonus i Mirëseardhjes: Cili është më i mirë për lojtarët e kazinove në internet?

บัญชีดำการพนันในต่างประเทศของจีนดูเหมือนจะขยายตัวมากขึ้น


Bonuset janë një nga tiparet më tërheqëse të kazinove në internet. Bonusi i disponueshëm në një kazino në internet shkon shumë larg për të përcaktuar nëse një lojtar do ta mbështesë atë apo jo. Duke e ditur këtë, kazinotë më të mira në internet ofrojnë një larmi të madhe shpërblimesh për lojtarët e tyre të rinj dhe ekzistues. Opsionet e disponueshme përfshijnë shpërblime bujare të mirëseardhjes ose regjistrimit, pa shpërblime depozite, rrotullime falas dhe kthim të parave. Depozitë Vs. Bonus Kazino Pa Depozitë Për të maksimizuar paratë tuaja të vërteta në kazinotë në internet, duhet të kuptoni ndryshimet kryesore midis një bonusi depozite dhe një bonusi pa depozitë. Bonuset e depozitave kërkojnë një depozitë në para të vërtetë para se t’i kërkoni. Asnjë shpërblim depozite nuk kërkon që ju të financoni llogarinë tuaj të kazinosë para se të kualifikoheni; ndonjëherë, gjithçka që ju nevojitet është të regjistroheni në kazino. Këto zakonisht kanë një kërkesë më të lartë të përmbysjes. Sidoqoftë, nëse një bonus kërkon një depozitë apo jo nuk është faktori i vetëm për të kontrolluar kur pretendon një bonus të kazinosë në internet. Ekzistojnë gjëra të tjera thelbësore për tu marrë në konsideratë, si kushtet e basteve, shumat e bonusit dhe sa e lehtë është të kërkosh bonusin. Çfarë është një bonus mirëseardhje? Një bonus i mirëpritur është një shpërblim kazinotë në internet që ofrojnë lojtarë të rinj për t’u regjistruar në kazinotë e tyre përkatëse. Një bonus i mirëseardhjes është promovimi më i zakonshëm në faqet e kazinosë dhe shpërblimi i parë që një lojtar do të marrë për të kërkuar pasi të bëhet anëtar i kazinosë. Lojërat që mund të luani me para në dorë ndryshojnë nga kazino në kazino, por lojëra elektronike, video poker dhe lojëra në tryezë me para të vërteta janë gjithmonë pjesë e opsioneve të zakonshme në dispozicion. Bonuset e mirëseardhjes vijnë me kushtet e basteve që një lojtar pritet të përmbushë para se të mund të tërheqë bonusin e parave si para të vërteta. Essentialshtë thelbësore të lexoni shtypjet e vogla të një bonusi të mirëpritur përpara se ta kërkoni atë. Si funksionojnë bonuset e mirëseardhjes? Bonuset më të mirëpritura janë shpërblime depozite, që do të thotë që ju kërkohet të bëni një depozitë fillestare përpara se të kualifikoheni për to. Ndërsa disa kazino ju ofrojnë një kod bonus për të përdorur gjatë depozitimit, gjithçka që ju duhet të bëni në disa site është të depozitoni, dhe para të gatshme falas dhe / ose rrotullime falas do të vendosen në llogarinë tuaj. Një bonus mirëseardhje mund të jepet në formën e rrotullimeve falas ose kthimit të parave. Sidoqoftë, në shumicën e rasteve, faqet e kazinove ju ofrojnë një përqindje të depozitës suaj fillestare. Për shembull, nëse një kazino në internet ofron 100% deri në 500 $ bonus të mirëpritur, kjo do të thotë se kazino do të përputhet me depozitën tuaj 100% dhe ju mund të merrni më shumë se 500 $ në para të gatshme. Arsyet për të Kërkuar Një Bonus Mirëseardhje Bonuset e Mirëseardhjes janë me të vërtetë të shkëlqyera për të rritur bankroll në një kazino në internet. Si një fillestar, këtu janë arsye të tjera pse duhet të kërkoni një bonus të mirëpritur: Ju ndihmon të provoni lojëra të reja pa rrezikuar shumë. Rrit shanset tuaja për të fituar shpejt në një kazino në internet. Ndihmon të kuptoni termat dhe kushtet e nevojshme për të përmbushur kërkesat e basteve Një bonus i mirëseardhjes mund të përmbajë para në dorë dhe rrotullime falas. Bonuset më të mira për Mirëseardhjen e Kazinove Online Bonuset më të mira për mirëseardhjen e kazinove në internet janë ato që ju ofrojnë përqindje të mëdha në kushte të tolerueshme dhe minimale të basteve. Për ta bërë zgjedhjen më të lehtë, ne kemi dalë me një listë të kazinove më të mira në internet që ofrojnë shpërblimet më të mira të mirëseardhjes. Kazino Las Atlantis Kazino Las Atlantis ofron një larmi të mirë të shpërblimeve të mirëseardhjes. Bëni një depozitë të parë duke përdorur kodin promovues LASATLANTIS dhe do të merrni bonus prej 280% të lojërave elektronike deri në $ 14,000. Depozitimi me kodin LAWELCOME do t’ju japë 260% + 40 Rrotullime Falas në 5 Urime. Përdorni kodin BERMUDA dhe kazino do të përputhet me depozitën tuaj 300%. Ju duhet të kërkoni deri në 260% + 60 Rrotullime Falas kur përdorni depozitën tuaj kodin TREASURECHEST. Cfare ka me shume? Ky kod është i vlefshëm 5 herë! Kodi PEARLDIVING do t’ju sjellë 75 rrotullime në Pearls Mermaid’s; është gjithashtu e vlefshme për pesë herë. Së fundmi, ju keni një shans për të marrë 280% + 20 Rrotullime Falas në Pulsar dhe 30 FS shtesë kur bëni një depozitë 50 $ + BTC me kodin promovues LASCOIN. Casino Red Dog Casino Red Dog ofron një bonus masiv prej 225% për lojtarët e rinj. Ju gjithashtu merrni një shtesë prej 25% kur depozitoni në Neosurf ose BTC. Për të kërkuar këtë bonus, depozitoni minimumi 10 dollarë për Neosurf, 20 dollarë për BTC, 25 dollarë kartelë dhuratë të menjëhershme, 30 dollarë kartelë krediti dhe 30 dollarë POLi. Ju do të kërkohet të përdorni kodin bonus WAGGINGTAILS gjatë depozitimit tuaj. Ju mund të përdorni bonusin e mirëseardhjes së Red Dog në lojëra si lojëra elektronike, Keno, karta gërvishtëse, lojëra bordi dhe lojëra elektronike në seri reale. Kazino El Royale Kazinoja El Royale është një strehë e shpërblimeve të shkëlqyera për mirëseardhje. Kazinoja online ju ofron një përqindje bonus 240% + 40 rrotullime falas në Bubble Bubble 2 kur depozitoni të paktën $ 10 (Neosurf), 20 $ (BTC), 25 $ (kartë dhuratë) ose 30 $ (kartë krediti, POLi) duke përdorur kodin e bonusit TRUEROJAL. Dhe ka edhe më shumë! Kodi bonus TRUEROAR do t’ju japë një shpërblim të mirëpritur prej 260% në depozitën tuaj të dytë. Duke përdorur kodin bonus TRUECASH, ju do të jeni në gjendje të kërkoni deri në 245% Bonus + 40 Rrotullime Falas në Banditë Cash 2 në depozitën tuaj të tretë. Dhe 70 rrotullime në dëshirat e Amazon do të ishin shpërblimi juaj kur depozitoni duke përdorur kodin TRUEMAGIC. Së fundmi, ju do të merrni Bonus 250% për lojërat e fatit kur depozitoni me kodin bonus TRUECROWN. Të gjitha këto shpërblime mund të përdoren në lojëra si lojëra elektronike, lojëra elektronike në seri reale, Keno, karta gërvishtëse dhe lojëra bordi. Kazinoja Online Bast Bet Online ofron lojtarë të rinj 100% deri në $ 1000 në tre depozitat e tyre të para në kazino. Çfarë do të thotë kjo është që ju të mund të fitoni deri në $ 3,000 në para të gatshme! Për të kërkuar këtë bonus, depozitoni një minimum prej 25 $ deri në $ 1000 duke përdorur kodin e bonusit BOLCASINO. Ky bonus i mirëseardhjes është i disponueshëm për t’u përdorur në të gjitha lojërat Betsoft në kazino. Kazino e egër Kazinoja e egër shpërblen anëtarët e rinj me një larmi shpërblimesh të mirëseardhjes që arrijnë deri në 5,000 dollarë. Futni kodin e bonusit WILD250 ndërsa bëni depozitimin tuaj të parë për të kërkuar 250% bonus deri në $ 1,000. Në katër depozitat tuaja të ardhshme, përdorni kodin e bonusit WILD100 dhe kazino do të përputhet me secilën depozitë me 100% bonus deri në $ 1,000. Bonusi i mirëseardhjes është i vlefshëm vetëm në lojëra elektronike të zgjedhura, lojëra në tryezë dhe lojëra video poker. MyBookie Casino MyBookie Casino përmban një bonus mbresëlënës të mirëseardhjes. Ju mund të kërkoni të kërkoni 150% deri në 750 dollarë në depozitën tuaj të parë. Duke përdorur kodin promovues MYB150, bëni një depozitë të parë prej 45 dollarë deri në 500 dollarë dhe bonusi do të vendoset në llogarinë tuaj. Ju mund ta përdorni këtë bonus në të gjitha lojërat e ofruara nga kazinoja. Cafe Casino Cafe Casino do të përputhet me depozitën tuaj të parë me 250% deri në 1,500 $. Nëse ndodh që të bëni depozitimin tuaj të parë duke përdorur Bitcoin, do të merrni 350% deri në 2,500 dollarë. Fondet e bonusit mund të përdoren në të gjitha lojërat përveç lojërave të drejtpërdrejta të tregtarëve në kazino. Çfarë është një bonus pa depozitë? Siç nënkupton emri i saj, një bonus pa depozitë është një bonus që mund të kërkoni në një kazino në internet pa depozituar. Mund të ofrohet në formë të parave të gatshme ose rrotullime falas. Kazinotë në internet u ofrojnë lojtarëve pa shpërblime depozite kur ata kanë lojëra të reja që duan që lojtarët t’i provojnë. Ndonjëherë, lojtarët nuk marrin bonuse depozite si pjesë e paketës së tyre të regjistrimit, ose shpërblim për kryerjen e një aktiviteti, si referimi i një shoku në kazino. Sidoqoftë, Bonuset e Jo Depozitave janë shumë më të vogla se Bonuset e Mirëseardhura. Ata gjithashtu vijnë me kërkesa më të larta për bast dhe mund të përdoren vetëm në disa lojëra të zgjedhura. Përfitimet e një Bonusi Pa Depozitë Këtu janë disa avantazhe të pretendimit të bonuseve pa depozita: Ju nuk keni nevojë të depozitoni për të kërkuar bonusin. Bonusi i parave dhe rrotullimet falas ju ndihmojnë të provoni lojëra të reja para se të bëni bastore të parave të vërteta. Ju do të keni më shumë koha e lojës në kazino. Bonusi falas mund të gjenerojë fitime. Kazinot më të mira në internet pa bonuse depozite Pa shpërblime depozitash janë të rralla, dhe kur i gjeni në një kazino në internet, ato nuk janë gjithmonë në nivelin e duhur. Tjetra ne kemi renditur kazinotë më të mira në internet me bonuset më të mira pa depozita që do të gjeni në industri. Kazino SlotoCash Kazino SlotoCash përmban një bonus parash 31 dollarë falas që mund të merrni duke përdorur kodin promovues 31 FALAS. Bonusi pa depozitë mund të përdoret vetëm në disa lojëra të zgjedhura në kazino. Slots LV Casino Slots LV Casino ofron lojtarëve të rinj një bonus 22 $ që nuk kërkon një depozitë. Bonusi mund të drejtohet në lojërat e disponueshme në kazino. Për ta kërkuar atë, shkoni te “Faqja e Bonusit” në llogarinë tuaj të lojërave elektronike LV, futni kodin e bonusit SLOTS22 dhe klikoni në butonin “Kërko Tani”. Bonusi i parave falas do të depozitohet në llogarinë tuaj. Bonus Pa Depozitë Vs. Bonusi i Mirëseardhjes: Një Krahasim Mënyra më e mirë për të krahasuar pa shpërblime depozite dhe shpërblime të mirëseardhjes është të hidhni një vështrim në pro dhe kundër të tyre përkatëse. Bonuset e Mirëseardhjes së Kazinos Online Pro Paratë e Bonusit mund të shkojnë deri në 1,000 dollarë. Disa kode bonusesh të mirëseardhura janë të vlefshme për më shumë se një herë. Rrit shanset tuaja për të fituar para të shpejta në kazinotë në internet. Një bonus i mirëseardhjes mund të përmbajë si para të gatshme ashtu edhe rrotullime falas. Disa në internet kazinotë ofrojnë një larmi të madhe shpërblimesh të mirëseardhjes. Kundër Kërkohet një depozitë minimale. Bonusi është i disponueshëm vetëm për lojtarët e rinj. Kazino Online Bonus Pa Depozitë Pro ju lejon të luani lojëra të reja pa grumbulluar para të vërteta. Ju mund të përdorni patate të skuqura falas për të fituar para të vërteta. Ju jep më shumë kohë për të luajtur. Kundërshtimet Kërkesat e wagering janë zakonisht shumë të larta. Bonusi është i rrallë. Tërheqja maksimale është zakonisht e ulët. Para më të vogla bonusi. Për cilin lloj bonusi të kazinosë në internet duhet të kërkoj? Duke parë në mënyrë të hollësishme bonuset e mirëseardhjes dhe asnjë shpërblim depozite, është e qartë se çdo bonus ka anët e veta pozitive dhe negative. Sidoqoftë, nga sa më sipër, këshillohet të shkoni për shpërblime të mirëseardhjes për shkak të përfitimeve të tyre të pakta dhe të metave të vogla. E vetmja përfitim që duket se nuk ka shpërblime depozite mbi shpërblimet e mirëseardhjes është se ju mund t’i kërkoni ato pa depozituar. Sidoqoftë, asnjë shpërblim depozite nuk është aq i lirë, sepse akoma do të duhet të luani me para të vërteta dhe të vini bast pa para shumë herë para se të tërhiqni fitimet e bonusit. Pritet që ju të zgjidhni një bonus kazino në varësi të situatës tuaj ose llojit të lojtarit që jeni. Sidoqoftë, asnjë lojtar mesatar që kërkon të fitojë para të vërteta nga një kazino nuk do të mbështetet në bonuse pa depozitë. Përveç që bonuset e depozitave nuk ofrohen rrallë, ato janë zakonisht të vogla dhe vijnë me kërkesa sfiduese për bast. Në shumicën e rasteve, një bonus i mirëseardhjes është opsioni i rekomanduar, sepse lejon lojtarin të fitojë shumicën e parave të tij pa humbur kohë duke kërkuar promo pa depozitë. Kërkoni Bonusin tuaj të Parë të Kazinos dhe Filloni të Fitoni Para të Vërteta Sot Bonuset e Kazinos janë thelbësore për një lojë të përgjithshme të kënaqshme. Ato ju ndihmojnë të maksimizoni bastet tuaja dhe të rrisin regjistrin tuaj në asnjë moment. Përveç kësaj, ju do të jeni në gjendje të provoni lojëra të reja pa rrezikuar paratë tuaja. Po kështu është me rëndësi jetike të dimë llojin e shpërblimeve për të kërkuar gjatë lojës në kazinotë në internet. Siç e kemi vendosur në këtë udhëzues, një bonus i mirëseardhjes ose regjistrimit është oferta më e mirë që mund të plotësojë bastet e parave tuaja reale në një kazino. Dëshironi të filloni të kërkoni bonuse të këndshme për mirëseardhjen? Bëni një depozitë në një nga kazinotë tona të rekomanduara dhe filloni të luani sot. Luaj në Kazinon më të Mirë Online 225% deri në 12,250 $ me reputacion, Legit, USA Casino Online Pagesa të Shpejta, Softuer Përdorimi i Kërkuar Bonusin tim


หวยออนไลน์
เล่นหวยออนไลน์
ไพ่ออนไลน์
เว็บ คาสิโน
คาสิโน777

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *