Njoftimi i Industrisë së Lojërave të Fatit dhe Përmbledhja e Partneritetit – 28 Janar 2021

Njoftimi i Industrisë së Lojërave të Fatit dhe Përmbledhja e Partneritetit – 28 Janar 2021

บัญชีดำการพนันในต่างประเทศของจีนดูเหมือนจะขยายตัวมากขึ้นNë botën e shpejtë të lojërave të fatit, ndonjëherë mund të humbni lajme që mund të jenë të rëndësishme për ju. Për të siguruar që të gjithë jeni të kapur nga lajmet e industrisë së lojrave, qofshin ato në internet apo tulla dhe llaç, ne po mbledhim disa nga njoftimet dhe partneritetet nga java e fundit që mund të keni humbur. Mos humbisni të gjitha njoftimet më të fundit nga industria e lojërave të fatit, seksioni ynë i Njoftimit për Shtyp azhurnohet vazhdimisht. Lojërat Spinola hyjnë në Sektorin e Lotarisë eSports Lojërat Spinola, një nga autoritetet kryesore në softuerin e lotarisë shpall llotaritë e para në botë të bazuara në eSports dhe të personalizueshme. Këto produkte kanë fituar interes në tregjet LatAm dhe Aziatike, me operatorët dhe furnizuesit eSports LatAm tashmë në diskutim për integrimin e platformës sonë të re dhe të azhurnuar të eSports për këto rajone. Këto produkte llotarie eSports janë ndërtuar rreth integrimit të llotarive globale, produkteve të personalizuara të bazuara në eSports, kartave të digjitalizuara të gërvishtjeve, së bashku me lojërat rrotulluese dhe fituese të menjëhershme, të dizajnuara rreth ngjarjeve dhe turneve eSports në perspektivë. blerja e DiscoverTechAffle (Indi) Ltoday njoftoi fillimin global të platformës Appnext Out of Box Experience (OOBE) i mundësuar nga blerja e Aseteve të Biznesit të DiscoverTech Limited. OOOBE prezanton një pikë të prekjes kryesore të konsumatorit në ciklin e jetës së pajisjes mobile – zbulimi dinamik i aplikacionit në fillim boot ose rivendosja e një pajisjeje (aplikacione / magjistarë të instaluar paraprakisht) përmes integrimeve të saj me OEM dhe MNO, duke u mundësuar atyre që të lundrojnë me sukses në përvojën e parë me përdoruesit e tyre. Shtojca OOBE është krijuar me një sërë aftësish që reklamuesit të angazhohen thellësisht me përdoruesit, duke vendosur aplikacionet e tyre përpara përdoruesve të rinj si dhe atyre ekzistues me shumë qëllim në një shkallë masive pasi ata personalizojnë pajisjet e tyre për herë të parë. Sparhead Studios shkon drejtpërdrejt në operatorin kolumbian RivaloSpearhead Studios është i kënaqur të njoftojë partneritetin e parë të 2021. Operatori përballë Kolumbisë Rivalo ka rënë dakord të vërë në dispozicion të lojtarëve të saj lojërat Spearhead Studios, duke përfshirë hitet më të mira të vitit 2020 dhe tituj të ardhshëm si Video Bingo. Sparhead Studios ‘ titujt janë vënë në dispozicion të Rivalo dhe audiencës së tyre kolumbiane përmes CasinoEngine të EveryMatrix, Platforma e Integrimit iGaming, e cila tashmë po fuqizon ofertën e kazinosë së operatorit në treg. Partneriteti synon të sigurojë përmbajtje të freskët dhe më shumë mundësi argëtimi për bazën besnike të Rivalo. Që prej fillimit të një viti më parë, Spearhead Studios lëshoi ​​jo më pak se 21 tituj të rinj tërheqës, duke sjellë portofolin e studiove në një total prej 28 lojëra të certifikuara në 11 juridiksione, përfshirë në Kolumbi, Rumani, Bjellorusi, Gjermani, ndër të tjera. Pas finalizimit të procesit të saj të çertifikimit të Kolumbisë në qershor 2020, ofruesi po kërkon të zgjerojë gjurmët e tij në rajonin LATAM në 2021. Evoplay Entertainment bën debutimin e shumë të pritur kroatSuplierteams me Mozzartbet për të marrë tregun e fundit të Ballkanit nga stuhia Studioja inovative e zhvillimit të lojës Evoplay Entertainment e ka njoftuar atë do të nisë katalogun e saj në tregun kyç të Kroacisë për herë të parë. Sipas kushteve të marrëveshjes, 20 nga videot me videot me performancë të lartë të studios do të fillojnë fillimisht të jetojnë në territor me operatorin Mozzartbet, me 10 tituj shtesë të lojërave të menjëhershme për do të shpallet gjatë muajit shkurt. E fundit në një varg debutimesh në treg në partneritet me kazinotë kryesore dhe rajonin sportiv të rajonit, zgjerimi i fundit i Evoplay Entertainment në Ballkan është dëshmi e reagimeve jashtëzakonisht të njohura të marra për lojërat e saj në të gjithë Evropën Lindore. BetGames.TV bën marrëveshje me Superbets Dominimi i Karaibeve të Furnizuesit u forcua me zgjerimin e Republikës DominikaneBetGames.TV, furnizuesi kryesor i lojërave të basteve të tregtarëve të drejtpërdrejtë, ka rënë dakord për një marrëveshje përmbajtjeje me operatorin me bazë në Republikën Dominikane, Superbets. Marrëveshja, e cila pritet të dalë drejtpërdrejt në Q1 këtë vit, do të shohë të gjithë bibliotekën e produkteve të BetGames.TV të aktivizuar në të gjithë operacionet online dhe me pakicë të ofruesit të platformës së basteve, duke përfshirë Bet on Poker, War of Bets dhe Wheel of Fortune. Partneriteti nuk do të rezultojnë vetëm në funksionimin e portofolit të BetGames.TV në Republikën Dominikane, ku Superbets mban një pozitë udhëheqëse në treg, por në të gjithë territoret e tjera brenda Amerikës Latine, ku operatori omni-channel ka plane për t’u zgjeruar. SIS siguron marrëveshje dy-vjeçare për Gara më e vlefshme e kuajve në botë që do të transmetohet përmes shërbimeve të furnizuesit SIS (Shërbimet e Informacionit Sportiv), furnizuesi kryesor me shumë kanale të shërbimeve të basteve të drejtpërdrejta 24/7, ka rënë dakord për një marrëveshje dy-vjeçare për shpërndarjen e fotografive dhe të dhënave të drejtpërdrejta për sauditët e plotë Orari i garave arabe, duke përfshirë ngjarjen kryesore të sezonit Kupën Saudite. Orari i plotë i garave arabe saudite për dy vitet e ardhshme do t’i vihet në dispozicion kujdestarit të SIS rs në të gjithë botën me anë të shërbimeve me pakicë dhe në internet të kompanisë, përfshirë Kanalet e saj Bastore Live 24/7 – një zgjidhje nga fundi në fund që u ofron operatorëve përmbajtje fitimprurëse të formës së shkurtër gjatë gjithë ditës me një ngjarje bastesh çdo tre minuta. Si pjesë e marrëveshje, SIS do të transmetojë Kupën Saudite në 20 Shkurt – garën më të vlefshme të kuajve në botë falë fondit të saj të çmimit prej 20 milion dollarësh dhe çekut prej 10 milion dollarësh dorëzuar fituesit. Kupa Saudite është pika kryesore e takimit prestigjioz dy-ditor në hipodromin King Abdulaziz, Riad, Arabia Saudite përgjatë 19-20 Shkurt. Lojërat Design Works zgjerojnë praninë e Mbretërisë së Bashkuar me marrëveshje William Hill Lojërat nga studioja kryesore e përmbajtjes së kazinosë Design Works Gaming (DWG) tani janë në dispozicion të lojtarëve të William Hill në Mbretërinë e Bashkuar pasi të dy kompanitë arritën një marrëveshje të re të madhe partneriteti. Tituj të tillë si DWG classic, Tiger Palace dhe loja jo-tjerrëse LuckyTap, Test Your Strength, tani janë drejtpërdrejt me operatorin. gjithashtu sheh DWG që ofron lojëra me porosi, duke përfshirë kartolina gërvishtëse në internet, Ahmun Ra dhe Book of Giza Gold, në William Hill. Përmbajtja është e drejtpërdrejtë përmes platformës OpenGaming të SG Digital. Licenca e Furnizuesit të Përkohshëm iGaming të Spire Global të Pariplay të Spire Global për Pariplay-in e Spire Global-it i është dhënë një Licencë e Përkohshme e Furnizuesit iGaming për shtetin e Virxhinias Perëndimore. Pritja e kësaj licence shënon hyrjen e Pariplay në një shtet të dytë amerikan, pas miratimit të tij për një licencë në New Jersey vitin e kaluar. Licenca e përkohshme do të lejojë Pariplay të nënshkruajë marrëveshje me operatorët e kazinove në West Virginia dhe të sigurojë industrinë e saj kryesore të përmbajtjes së lojrave për më shumë lojtarë në tregun në zgjerim të SHBA. SH.B.A. ka provuar veten të jetë një treg i madh në rritje në hapësirën globale të iGaming, me lojërat e fatit të marrjes menjëherë të menjëhershme të marra në secilin shtet që e legalizoi atë. Pariplay Siguron Licencën e Furnizuesit të Përkohshëm iGaming për West Virginia Licenca e përkohshme për të lejuar Pariplay të rritet prania në SHBA dhe të sigurojë përmbajtje kryesore në shtetin e ri 26 Janar 2021 – Pariplay Ltd., Nr. 1 grumbulluesi dhe ofruesi i përmbajtjes prapa produkteve inovative duke përfshirë platformën e grumbullimit Fusion and dhe programin e zhvillimit të Ignite Studio, ka njoftuar sot se i është dhënë një Licencë e Përkohshme e Furnizuesit iGaming për shtetin e Virxhinias Perëndimore. Marrja e kësaj licence shënon hyrjen e Pariplay në një të dytë Shteti i SHBA, pas miratimit të tij për një licencë me New Jersey DGE vitin e kaluar. Licenca e përkohshme do t’i mundësojë Pariplay të nënshkruajë marrëveshje me operatorët e kazinove në West Virginia dhe të sigurojë paketën e saj udhëheqëse të industrisë me përmbajtje lojrash për më shumë lojtarë në tregun në zgjerim të SHBA. Heidi Lofthus për të udhëhequr zgjerimin e HR Connect HR Connect është krenar që prezantoi Heidi Lofthus si shtesë e fundit për ekipin e saj gjithnjë në rritje. Heidi ka qenë një pjesë e HR Connect si një anëtar themelues që nga fillimi i tij dhe një forcë lëvizëse prapa evolucionit të forumit, duke e shënuar atë si historinë e suksesit që është sot. Ajo tani do të jetë përgjegjëse për rritjen e shoqatës, duke bërë të mundur që ajo të vendoset më mirë për të sjellë profesionistë të iGaming HR më pranë së bashku për të mësuar më tej, për të rrjetëzuar dhe zgjidhur sfidat praktike që dalin brenda industrisë. Heidi Lofthus sjell përvojë të konsiderueshme të industrisë në pozicionin e saj të ri. Me një sfond të gjatë iGaming, Heidi pushtoi deri vonë rolin e Zyrtarit Kryesor të Njerëzve në ComeOn Group. Duke njoftuar axhendën përfundimtare për Gaming Americas Q1 Meetup (28 Janar), ngjarja juaj kryesore virtuale në AmericasGaming Americas shpall agjendën përfundimtare për virtualen e tyre të parë takim tremujor në 2021. Takimi Gaming Americas Q1 po zhvillohet në 28 Janar dhe organizatorët janë gati të zbulojnë axhendën përfundimtare për ngjarjen. Shihni më shumë detaje këtu | Takimi tashmë ka tërhequr regjistrime + 1k dhe ka +40 folës të konfirmuar, gjë që e ka shndërruar takimin në një konferencë gjithë ditore kushtuar Amerikave. Ekipi në Agjencinë Hipther së bashku me Shikuesit e Rrugës në Gaming Americas kanë hartuar një program që do të plotësoni të gjitha nevojat e përmbajtjes për kompanitë e interesuara në azhurnime nga Amerika e Veriut, Amerika Latine dhe Karaibet. Përveç azhurnimeve të rregullta në lidhje me Amerikën e Veriut, diskutimet e panelit në lidhje me Amerikën Latine dhe Karaibet do të organizohen në Spanjisht dhe pjesëmarrësit do të kenë mundësinë për të hyrë në përmbajtje edhe në anglisht. Duke siguruar kështu që të gjithë pjesëmarrësit të futen në tregjet kryesore të Amerikës Latine. Grupi i Lojërave Interaktive emëron Cristina Niculae si CEO Grupi i Lojërave Interactive (IGG https://igglimited.com) është i kënaqur të njoftojë emërimin e Cristina Niculae si Kryeshef Ekzekutiv. Kohët e fundit, ajo mbajti roli i Shefit të Strategjisë në GiG të cilit ajo iu bashkua në 2017 si Zyrtar Kryesor i Biznesit B2B, iGamingCloud dhe ishte thelbësor në strukturimin e grupit në mënyrë strategjike dhe operacionale. Christina është njohur me një numër çmimesh gjatë gjithë karrierës së saj dhe u emërua nga iGaming Business në Top 5 për të parë gratë më me ndikim në industrinë e iGaming 2019. NetEnt hyn në tregun e ri të lojërave të Michigan në ditën e parë me shumë operatorë. NetEnt ka rritur gjurmën e tij në mënyrë të konsiderueshme në tregun në lulëzim të lojrave amerikane duke hyrë në Michigan ditën që Bordi i Kontrollit të Lojërave të Michigan (MGCB) nisi lojërat në internet dhe bastet sportive në shtet. BetRivers / RSI, BetMGM, Churchill Downs, Dra ftKings, FanDuel, Golden Nugget, William Hill dhe WynnBET të gjithë filluan operacionet e tyre në Great Lakes State të Premten 22 Janar, me të gjitha lojërat që ofrojnë nga furnizuesi i përmbajtjes premium të kazinos, i cili është pjesë e Evolution Group. UltraPlay fuqizon Mobius Interactive Ofruesi i basteve të paaftë UltraPlay ka njoftuar partneritetin e tij me Mobius Interactive Ltd, një operator lojërash online, i cili mundësohet nga platforma e UltraPlay dhe produkti i basteve eSports. Përmes markës së saj Mobius.Bet, kompania është përqendruar në një prej vertikaleve të basteve me rritjen më të shpejtë kohët e fundit – eSports dhe audiencën e saj kryesore – lojtarët. Mobius Interactive Ltd nisi operacionet e saj në internet së bashku me UltraPlay në tremujorin e tretë të vitit 2020. Që nga ajo kohë faqja po përjeton interes të madh nga komuniteti i basteve eSports i lojtarëve në të gjithë globin. Partneriteti i ri i FeedConstruct për të mbuluar ekskluzivisht volejbollin e plazhit të FeVAFeedConstruction dhe FeVA sapo kanë lidhur një marrëveshje që do të lejojë FeedConstruction të sigurojë të dhëna ekskluzive dhe mbulim video për Circuito Argentino de Beach Volley . Partneriteti i ri do të sigurojë FeedConstruct me 500+ ndeshje të vështira dhe të improvizuara me lojtarë femra dhe meshkuj nga Kombëtarja Argjentinase. Lojtarët e aftë do të demonstrojnë aftësi të jashtëzakonshme të topit dhe shpejtësinë e fushës që kërkojnë ekspertizë unike. BetBull zgjedh beBettor për Përballueshmëri London BetBull, operatori i sporteve celularë dhe kazinove të gjeneratës së ardhshme, partnerë me beBettor, platforma përgjegjëse e të dhënave të lojrave, mbi përballueshmërinë e klientit. BetBull ka zgjedhur partneritetin me beBettor për të siguruar të dhëna të përballueshmërisë përmes API të përballueshmërisë së beBettor, duke mundësuar kontrolle të automatizuara të menjëhershme gjeo-përballueshmërie për klientët e tyre në Mbretërinë e Bashkuar.


หวยออนไลน์
เล่นหวยออนไลน์
ไพ่ออนไลน์
เว็บ คาสิโน
คาสิโน777

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *