Mbledhja e parave falas

Mbledhja e parave falas

คำถามเกี่ยวกับข้อกำหนดในการเดิมพัน  คาสิโนออนไลน์ใหม่ในมิชิแกน


Redakto: SlotMasters ka ndryshuar modelin e tyre të biznesit, kështu që shumë nga ky artikull nuk është më i rëndësishëm. Shpresoj se i keni mbledhur paratë tuaja falas ndërsa kanë zgjatur! Javën e kaluar postova rreth tre aplikacione që kam përdorur, një për t’ju bërë më të zgjuar, një për t’ju bërë para dhe një për t’ju bërë më të mirë në poker. Aplikacionet për t’ju bërë më të zgjuar dhe më të mirë janë poker ishin të dukshme. Lexoni më shumë libra dhe bëhuni më të zgjuar. Po, kjo ka kuptim. Studioni situatat e zakonshme të pokerit dhe mësoni përmendësh lojën GTO. Kjo gjithashtu ka kuptim. Por luan një aplikacion slot për të fituar para? A e ka humbur mendjen Jonathan? Unë e kuptoj plotësisht skepticizmin. Unë përmenda në postimin e javës së kaluar se kurrë nuk kam luajtur një automat në jetën time dhe nuk e kam në plan. Unë nuk mendoj se shumë lexues e kuptojnë plotësisht se çfarë do të thotë të “luash” në SlotMasters. Sigurisht nuk është e njëjtë si të tërheqësh një karrige të errët në një automat dhe të shtypësh butonat pa mend ndërsa klientët e tjerë të fryjnë tymin në fytyrë dhe të tregojnë histori të rrahurave të këqija. Dy lexues lanë komente javën e kaluar që ilustrojnë mungesën e të menduarit jashtë kutisë dhe të mos kuptimit të mundësisë në fjalë: “SlotMasters? Me të vërtetë Jon …… “” Siç e kuptoj, ky është një aplikacion që synon të sjellë fitim duke shfaqur reklama, dhe në një kohë të shkurtër kur lojtarët grumbullohen, do të ketë një normë shumë të ulët në orë, pak a shumë si freerollët e pokerit. ” Le të injorojmë faktin se ky është një aplikacion i caktuar për një minutë dhe të mendojmë logjikisht për këtë situatë. Javën e kaluar kisha 95 dollarë në llogarinë time në SlotMasters: Këtë javë kam 138 dollarë në llogarinë time në SlotMasters: Kjo do të thotë që gjatë javës së fundit, kam fituar 43 dollarë. Jam i sigurt se disa nga ju tashmë po mendojnë “Kjo nuk është asgjë! Ju po humbni kohën tuaj! ” Duhet ta kuptoni sidoqoftë, se unë në të vërtetë kam luajtur në aplikacion për rreth pesë (po 5!) Minuta çdo ditë për një total prej 35 minutash gjatë javës së fundit. Kjo funksionon për të fituar 73,71 dollarë në orë. Ndërsa nuk mund të vë shumë kohë, madje nuk mund ta kaloj atë orë për orë, veçanërisht kur zbatoj sistemin tim vërtet gjenial, të cilin jam i lumtur ta ndaj me ju… Nëse i keni shkarkuar tashmë SlotMasters, ju e dini që çdo turne që jep paratë në të vërtetë marrin një kohë të denjë për të “luajtur”, shpesh që zgjat 250 rrotullime ose më shumë. Në vend që të rregulloj manualisht madhësinë e bastit tim dhe të shtyp butonin “Spin” 250 herë, unë shtyp dhe mbaj butonin “Bet Max” për tre sekonda (për ta vendosur atë në bast maksimal automatikisht) dhe largohem. Me të vërtetë gjeni, e di. Çdo ditë zgjohem, ndez iPad dhe iPhone (po, unë bëj shumë tryeza), drejtohem te lojërat që japin para të vërteta, mbaj “Bet Max” për tre sekonda dhe pastaj bëj një dush dhe ha mëngjes. Kthehem një orë më vonë dhe ose shoh se kam humbur të gjitha kreditë e mia (dhe kam humbur turneun) ose jam jashtë rrotullimesh (dhe kam shumë kredi dhe një shumë të mirë të kapitalit në turne). Pastaj drejtohem për në turnet e ardhshëm që paguajnë para dhe shtyp “Auto Bet Max” dhe largohem përsëri. E bëj këtë disa herë gjatë gjithë ditës dhe në fund të çdo dite, me sa duket fitoj rreth $ 6 në kapital (në të vërtetë jam mbi 500 dollarë që kur aplikacioni lansoi versionin e tij beta). Unë dua ta bëj të qartë se unë nuk ulem atje dhe nuk djersij çdo rrotullim (ose ndonjë rrotullim, për këtë çështje). Kjo është shumë ndryshe nga përvoja e të luajturit turne poker freeroll që në të vërtetë ju kërkojnë të uleni dhe të luani. SlotMasters nuk merr pothuajse asnjë kohë dhe vëmendje. Vlen të përmendet se strategjia ime me të vërtetë gjeniale sigurisht lë disa fitime në tryezë, por qëllimi im është të maksimizoj normën time për orë, jo fitimin tim, sepse rritja marxhinale e fitimit tim duke i kushtuar vëmendje madhësive të pirgjeve dhe duke zgjedhur madhësitë e basteve në mënyrë inteligjente do të të shkaktojë një goditje të madhe në normën time për orë. Nëse kujdeseni për maksimizimin e fitimit tuaj, unë sugjeroj që të filloni aplikacionin dhe ta kontrolloni atë pas 15 minutash apo më shumë, kur është e qartë nëse po bëni një vrapim të thellë apo jo. Nëse jeni, atëherë mund të luani në mënyrë inteligjente për të maksimizuar fitimin tuaj. Ju me siguri nuk keni nevojë për asgjë përveç bastit maksimal gjatë 90% të parë të secilës ngjarje. Pra, ia vlen të mos jem në telefonin tim për disa orë në ditë në këmbim të 6 dollarëve? Unë në fakt them një pikë që të përpiqem të NUK jam në telefonin tim, kështu që të kesh “zënë” duke bërë diçka tjetër është një arsye shtesë për ta ulur atë, duke më lejuar të pastroj mendjen time. Sa vlen një mendje më e qartë? Sigurisht, nëse më duhet vërtet telefoni im, thjesht mund të shkoj tek ai dhe ta përdor. Ju nuk duhet të përdorni të gjitha rrotullimet tuaja në një ulje. Pra, përsëri në atë dajak $ 6 që fitoj çdo ditë. Çfarë mund të blejë? Mund t’ju ​​sjellë këtë mostër çaji: Ose mund t’ju ​​sjellë këtë 12-paketë letër higjienike: Çaj ose letër higjienike falas çdo ditë? Regjistrohu! Duhet të bëhet e qartë që unë jam regjistruar në një llogari “VIP”, e cila kushton $ 8,99 në muaj, në mënyrë që të mos merrem me reklamat që shfaqen. Duke pasur nevojë të klikoni nëpër reklama Vërtet, kjo sjell një dëmtim në tarifën 73,71 $ për orë. Shtë e qartë që tarifa e anëtarësimit duhet të hiqet nga fitimet tuaja. Në fund të muajit, duke supozuar se fitoj me normën 43 dollarë në javë, do të rritem 172 dollarë minus tarifën 9 dollarë, për një fitim total prej 163 dollarë, duke ulur normën time aktuale në 69,86 dollarë. Ndërsa 163 dollarë mund të mos tingëllojë shumë, mund t’ju blejë këtë monitor të mrekullueshëm të kompjuterit: 163 dollarë mund t’ju blejnë gjithashtu 326 rrotulla letre higjienike: Shumëzoni këtë 12-paketë me 27 për të marrë 326 rrotulla. Nuk jam i sigurt se çfarë do të bënit me këtë letër higjienike. Perdor imagjinaten tende. Edhe nëse nuk keni shumë përdorim për një monitor të ri kompjuteri ose një grumbull letre higjienike, nëse vendosni të praktikoni kënaqësinë e vonuar dhe të kurseni të gjitha fitimet tuaja gjatë vitit, do të përfundoni me 1,956 dollarë. Ndoshta ky është ndryshimi i copave për ju, por nuk është për mua. 1,956 dollarë mund t’ju ​​blejnë këtë orë argëtuese, me sa duket me çmim të lartë: 1,956 dollarë mund t’ju blejnë gjithashtu 3,912 rrotulla letre higjienike: Kjo do të ishte më shumë se letër higjienike e mjaftueshme për të mbushur plotësisht banesën time. Nuk jam i sigurt se çfarë do të doja ta bëja atë, por ndoshta kjo tingëllon kënaqësi për ju. Ju gjithashtu mund të vini re se unë kam rritur në mënyrë drastike sasinë e MasterCoins në llogarinë time gjatë javës së fundit, nga 413k në 745k. Ndërsa këto monedha aktualisht nuk vlejnë shumë sepse nëse i humbni të gjitha monedhat tuaja, ju merrni 15 mijë në fillim të çdo dite, nëse SlotMasters vendos të zhvillojë ngjarje me blerje më shumë se 15 mijë, unë do të jem në gjendje të mirë për të përfituar nga mundësia. Le të fillojmë të zhvillojmë 100 mijë ngjarje blerëse! Duhet të jetë e qartë se çështja kryesore me mbledhjen e gjithë këtij fitimi është që ndërsa më shumë përdorues bashkohen në SlotMasters, kapitali juaj do të ulet, përveç nëse ata vazhdimisht mbledhin sasinë e parave që japin çdo muaj (aktualisht 25,000 dollarë). Kjo do të thotë që $ 69.86 e thjeshtë në orë do të marrë fund dhe përfundimisht do të zvogëlohet në asgjë (ose madje edhe në një normë negative për orë). Kjo tha, unë mendoj se do të duhet një kohë e gjatë që norma juaj për orë të bie nën 10 dollarë. Ndërsa nuk do të luaj për 10 dollarë në orë, imagjinoj se disa lexues do të jenë të lumtur të shtypin disa butona me atë ritëm. Duke bërë këtë postim në blog, unë sigurisht që kam dëmtuar përfitimin tim në SlotMasters, por shpresojmë që të gjithë ta dini deri tani se jam më se i lumtur të jap kohën, burimet dhe energjinë time në mënyrë që të ndihmoj ndjekësit e mi. Mos u bëni nga ata njerëz me mendje të ngushtë që mendojnë “Lojëra elektronike! Ti je nje idiot!” ose “Ju keni fituar vetëm 43 dollarë brenda një jave! Ju po humbni kohën tuaj! ” Kur dikush ju paraqet me pak të ardhura anësore me koston e pothuajse asnjë kohe dhe burimesh, ju duhet të jeni të lumtur të pranoni dhuratën e tyre. Shpresoj se ju ka pëlqyer ky postim në blog. Nëse dëshironi t’u jepni miqve tuaj disa para falas, ju lutemi ndani këtë postim me ta. Kjo do të ndihmojë edhe mua edhe ata. Sigurohuni që të kontrolloni përsëri javën e ardhshme për një tjetër post edukativ në blog. Do të bëhet fjalë për poker, mos u shqetësoni! Faleminderit per leximin! Azhurnoni! Një javë më vonë: Jam i lumtur të dëgjoj që disa nga ndjekësit e mi kanë filluar të mbledhin paratë e tyre falas duke përdorur strategjinë time vërtet gjeniale. Supozova se niveli im i fitores do të ulej, por SlotMasters shtoi disa lojëra shtesë me para të vërteta, kështu që në vend që të fitoja më pak këtë javë, unë në fakt fitova një shumë më të mirë. Të them të drejtën, unë fitova një ngjarje dhe gjithashtu kam arkëtuar për 20 dollarë (mendoj) në një nga ngjarjet e tyre “madhore”, kështu që ndoshta kam ikur nxehtë. Unë fitova 55 dollarë gjatë 30 minutave lojë, për një normë të këndshme, të pastër 110 dollarë në orë. Za Zing! Unë gjithashtu kam mbi 1 MILION monedha. Unë shpresoj që ata të bëhen me vlerë diçka në një moment! Të jem i qartë, unë kam luajtur çdo ngjarje, jo vetëm ato që japin dollarë. Kjo tha, unë jam ende duke shpenzuar në thelb asnjë kohë çdo javë. Azhurnoni! Dy javë më vonë: Tani të paktën nga gjashtë ndjekës të mi më kanë thënë se ata po mbledhin paratë falas. Kjo me ben te lumtur! Kjo javë ishte më fitimprurësi im deri më tani. Ndërsa unë në të vërtetë humba 17,000 monedha (oh, tmerri !!!), unë fitova një 75 dollarë të majmë (150 $ / orë!). Të luash SlotMasters është e ngjashme me të luash turne pokeri me shumë tryeza. Nëse vendosni vëllim të mjaftueshëm, jeni të sigurt se do të fitoni disa turne, por nuk keni mundësi të zgjidhni se cilat fitoni. Ndonjëherë fitoni ngjarjet e blerjes prej 10,000 dollarësh dhe jeni të pasur dhe herë të tjera fitoni ngjarjet e blerjes prej 500 dollarësh dhe jeni të varfër. Këtë javë, unë isha me fat që bëra mirë në ngjarjet që dhanë para. Rasti më i keq sidoqoftë, duket se të paktën do të fitoj disa monedha. Cha-Ching! Azhurnoni! Tre javë më vonë: Këtë javë isha me fat që fitoja $ 20 në veprimtarinë e tyre “të madhe” çdo javë, ku vendi i parë fiton rreth 200 $. Unë fitova 65 dollarë këtë javë në 30 minuta lojë. Shiiiiip! Unë gjithashtu bluaj monedhat e mia pak. Unë kam filluar të tingëlloj si një rekord i thyer, por nëse nuk po mbledh paratë e tua falas, po humbet. Azhurnoni! Tetë javë më vonë: Gjërat po shkonin mirë derisa SlotMasters ndryshoi strukturat e turneut në mënyrë të tillë që ju nuk do të mbaronit shpesh patate të skuqura para se të mbaroni rrotullimet nëse thjesht vini bast maksimum dhe largoheni. Kjo më ka dëmtuar përfitimin sepse tani bëj mirë vetëm kur marr një ton patate të skuqura (kur nxehem aq shumë sa nuk më mbarojnë patate të skuqura para rrotullimeve). Si pikë referimi, unë do të mbaroja nga rrotullimet përpara patate të skuqura rreth 30% të kohës (zakonisht arkëtimi) para këtij azhurnimi dhe tani më mbarojnë rrotullimet para patate të skuqura rreth 8% të kohës. Prandaj, për momentin, unë do të lejoj që anëtarësia ime VIP të skadojë dhe të bëj një pushim nga disa minutat e “punës” time çdo ditë. SlotMasters ka hudhur me strukturat në të kaluarën, kështu që unë mbetem me shpresë se ata do të ndryshojnë me ta përsëri kështu që unë mund të kthehem në bast maksimum, duke u larguar, dhe dërgimin e brumë. Unë tashmë e dija që do të hiqja WSOP, kështu që ky azhurnim i strukturës më ka bërë një pushim disa javë para se ta kisha planifikuar fillimisht. Ndërsa mund të tingëllojë si dënim dhe errësirë, gjatë pesë javëve të fundit fitova 170 dollarë për rreth 2.5 orë lojë (68 dollarë në orë), pavarësisht se nuk kishte rezultate të shkëlqyera dhe ndezja rreth 100,000 patate të skuqura në zjarr gjatë javës së fundit për shkak të përdorimit të strategjisë time gjeniale me strukturën e re. Në përgjithësi, unë jam i kënaqur me rezultatin. Nëse nuk ju pengon të shikoni rrotullimet e rrotullave, ka ende para të konsiderueshme për t’u bërë (ndoshta edhe më shumë se më parë, duke supozuar se disa lojtarë vazhdojnë të bëjnë bast maksimal dhe të largohen). Mos kini frikë të mblidhni paratë tuaja falas! Kjo është e gjitha azhurnimet për tani. Nëse vazhdoj të luaj pas WSOP, do t’ju njoftoj. Faleminderit që morët kohë për të lexuar këtë postim. Shpresoj se keni mbledhur / akoma jeni duke mbledhur paratë tuaja falas nga SlotMasters. Unë di të paktën 2,500 dollarë që mblodhën ndjekësit e mi. Te lumte!


หวยออนไลน์
เล่นหวยออนไลน์
ไพ่ออนไลน์
เว็บ คาสิโน
คาสิโน777

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *