Njoftime për lojëra elektronike të reja – 3 shkurt 2021

Njoftime për lojëra elektronike të reja – 3 shkurt 2021

DraftKings เริ่มต้นในเวอร์จิเนียภายใต้ใบอนุญาตการพนันกีฬาชั่วคราวNë botën e shpejtë të lojërave të fatit, ndonjëherë mund të humbni lajme që mund të jenë të rëndësishme për ju. Për të siguruar që të gjithë jeni të kapur nga lajmet e industrisë së lojrave, qofshin ato në internet apo tulla dhe llaç, ne po mbledhim disa nga njoftimet dhe partneritetet nga java e fundit që mund të keni humbur. Mos humbisni të gjitha njoftimet e fundit. Seksioni ynë i Komunikatës për Shtyp azhurnohet vazhdimisht. Ne gjithashtu përmbledhim lëshimet e fundit të lojërave të fatit për ju çdo të mërkurë. Endorphina e ka filluar këtë vit me lojën e saj të parë të vitit – Oxi i Artë – i përshtatur në traditat më ekzotike të arit dhe Azisë. Endorphina thotë se Oshi i Artë zbulon një autentik botë orientale që simbolizon pasurinë e madhe dhe një të ardhme premtuese përpara. Seshtë ulur me Zotat në parajsë dhe është dërguar në Tokë për të krijuar një legjendë të re të suksesit – nëse lojtarët përpiqen mjaftueshëm, ata do të shpërblehen shumë. Misteret më të magjepsura gjenden gjithashtu në monedhat e lashta të arta dhe zarfat e kuq të gdhendur me lule të brishta. Gold Gold është një lojë ekzotike me 5 rrotulla, me 4 rreshta me 50 linja pagese. Simbolet e shpërndarjes llogariten në çdo pozicion në mbështjellës. Për numrat e simboleve dhe kombinimeve të Shpërndarjes në secilën linjë pagese të aktivizuar, paguhet vetëm fitimi më i lartë. Të gjitha çmimet në tryezën e pagimit tregohen në para ose kredi në varësi të mënyrës së zgjedhur aktualisht. Playson përgatitet të nisë me GrandCasino Belarus Zhvilluesi i softuerit Casino Playson ka njoftuar një marrëveshje përmbajtjeje me operatorin kryesor GrandCasino Bjellorusi. Sipas marrëveshjes, një grup tërheqës i lojërave Playson do të shkojë drejtpërdrejt me kazinonë në internet, duke përfshirë dy nga hitet në portofolin e tij gjithnjë të njohur të Lojërave Slot me Fruta, 5 Super Shtatë & Frutat: 6 rrotulla dhe Diamond Wins: Hold and Win. iSoftBet mirëpret në Vitin e Ri Hënor me Librin e Cai SheniSoftBet, furnizuesi me çmime fituese i lojërave online dhe grumbulluesi i përmbajtjes, po kumbon në Vitin e Ri Hënor me hitin e tij të fundit, Librin e Cai Shen. Vendosur thellë brenda një tempulli festiv, gazmor Zoti kinez i pasurisë është personazhi kryesor në këtë lojë të dizajnuar me zbukurime, gjithëpërfshirëse dhe të mbushura me tipare. Foleja 5 × 3 sjell gjithë entuziazmin e një zhanri klasik ‘libri’ me disa kthesa të shtuara që çojnë në një potencial marramendës fitimi deri në 11,069xa Kunji i lojtarit. Bregu Lindor vs West Coast – TANI JETO! Drejtoni bregun në breg me Nolimit City në East Coast vs West Coast Ofruesi i Software-it me bazë në Maltë, prapa disa prej titujve më të diskutueshëm dhe më të njohur në industri, janë në përsëri. Publikimi i tyre i fundit, San Quentin xWays, i cili ishte botimi i parë i vitit për Ofruesin e Programeve, rezultoi të ishte një sukses i madh. Ndërsa hyni në një botë mes epokës së artë të hip hopit, ju do të shijoni boomboxet shpërthyese, duke kërcyer lowriders, mbishkrime të gjalla dhe disa gllënjka të Gin & Juice, ndërsa ju numëroni Benjaminët tuaj dhe qeshni deri në bankë! Salsa Technology lëshon vendndodhjen e debutimit Pile it UpSalsa Technology ka hedhur në treg titullin e saj të pritjes së parë të fotos me temë frutash me një kthesë, Pile it Up. Kjo lojë elektronike elegante dhe shumëngjyrëshe HTML5 krenohet me 5 x 7 mbështjellës lundrues që mund të formojnë grumbuj frutash fitues. Çmimet jepen për grumbuj bazuar në madhësinë e tufës dhe simbolet e ndryshme të frutave. Sapo një rrotullim të zbresë dy ose më shumë nga frutat që përputhen ngjitur me njëri-tjetrin, një grumbull fillon të formohet dhe do të mbetet në mbështjellës për tjerrjet e mëvonshme. Shpërblimet paguhen ndërsa grumbulli ndërtohet në katër ose më shumë simbole dhe totali varet nga sasia dhe vlera e simbolit. Grumbujt shpërndahen nëse zbresin në kufijtë e Gardhit Elektrik, të vendosura në mënyrë të rastësishme në rreshtat 1 dhe 7. Lojërat me 5 Lartë Zgjeron Praninë në Miçigan me ofruesin e lojërave PokerStarsCasino rrit gjurmët e saj në më shumë shtete me një nga markat më të njohura në botë iGaming Lojërat e Larta 5 (Lartë 5 ) E premtja njoftoi fillimin e zgjerimit të saj në SHBA me PokerStars. Lojërat e kazinosë të ofruesit të lojërave elektronike në internet janë tani në dispozicion në kazinotë online PokerStars në Michigan. Lajmi vjen në fillim të lansimit të javës së kaluar në Michigan me Golden Nugget dhe BetRivers dhe shënon herën e parë që Lojërat High 5 janë në dispozicion në PokerStars në Shtetet e Bashkuara. Lojtarët në PokerStars në Michigan tani kanë qasje në disa nga titujt më të njohur të High 5 , përfshirë Diamonds Triple Double Da Vinci dhe Lugina e Fortunes. 5 tituj të lartë janë të integruar direkt në platformën e kazinosë në internet të PokerStars dhe janë në dispozicion për të luajtur përmes desktopit dhe celularit. Yggdrasil dhe ReelPlay zbulojnë një perlë të vërtetë në vendin e ri të GIZA Infinity Reels g Yggdrasil, botuesi kryesor në mbarë botën i përmbajtjes së lojërave të fatit në internet, ka zbuluar të parën Titulli Infinity Reels G, GIZA, i vendosur në partneritet me partnerin e YG Masters ReelPlay dhe duke përdorur teknologjinë inovative GATI të Yggdrasil. GIZA Infinity Reels ™ është loja e dytë e ReelPlay që do të prodhohet përmes programit YG Masters pas lëshimit të Atlantis Megaways ™ në fund të vitit të kaluar dhe karakteristikat një rrëfim magjepsës që u mundëson lojtarëve të eksplorojnë tokën e Faraonëve dhe të zbulojnë pasuri të pafund në rërë. Makinat e reja mund të shtohen pafundësisht në vendin e mahnitshëm, me çdo mbështjellës të ri që rrit shumëzuesin për të gjitha fitoret e simboleve. Habanero lëshon shpirtrat e Majave me Totem Towers Zhvilluesi u bën lojtarëve një pyll shiu para-Conquistador Ofruesi i lojërave të fatit premium dhe tavolinës Haba nero po e kthen numrin me titullin e tij të fundit të mbushur me veprim, Totem Towers. Lojtarët mund të shkaktojnë tiparin Totem Tower kur shumë simbole të larta ose të ulëta të së njëjtës ngjyrë ndryshojnë në shumëzues, ndërsa ata që aktivizojnë funksionalitetin e Line Boost të lojës mund të zhbllokohen në 101 linja pagese të reja. Sa zhytëse aq edhe argëtuese, kolona zanore akustike e titullit 6 × 3 i zhyt lojtarët në tingujt e qetë të pyjeve të shiut, me 10, 15, 25 ose 100 lojëra falas në dispozicion për ata që zbresin tre, katër, pesë ose përkatësisht gjashtë simbole shpërndarëse. ALC më i fundit për të hedhur në lojëra elektronike të menjëhershme të mundësuara nga Jackpot Progresive të IWG Jackpots me rrëmujat e Jungle që japin rezultate të forta për lotaritë e Amerikës së Veriut Instant Win Gaming (IWG), furnizuesi kryesor i lojrave dixhitale e-Instant për lotaritë anëtare të NASPL / WLA, vazhdon të ndërtojë vrullin me lojërat e reja të menjëhershme të mundësuara nga çmim i parë progresiv pasi lançoi produktin inovativ me Atlantic Lottery Corporation (ALC). Suksesi fillestar i progresit të ri të IWG Lojërat e-çastit të aktivizuara me çmime të thella kanë tejkaluar ndjeshëm pritjet e kompanisë, me klientët fillestarë Virginia Lottery dhe New Hampshire Lottery që raportuan rezultate të forta pasi shkuan drejtpërdrejt me Jungle Tumble Jackpots në fund të vitit 2020. LAUNCAT E INSPIRUARA ZGJIDHURA VALENTINE HEARTS ™, NJ ON ONLINE & MOBILE Lojëra SLOTInspired Entertainment, ka kënaqësinë të njoftojë fillimin e Stacked Valentine Hearts ™, një lojëra elektronike me temë për Ditën e Shën Valentinit, e disponueshme në internet dhe në celular. Duke festuar të gjitha gjërat e dashura, Stacked Valentine Hearts është një lojë me slot 40X me 5X4, që ofron lojtarëve një përvojë argëtuese igaming duke përfshirë të egra, mega bonuse dhe fitore të mëdha të mundshme. Me ndërfaqen e tij të drejtpërdrejtë dhe të përsosur, Stacked Valentine Hearts përmban një raund bonus rrotullimesh falas. Lojtarët që hyjnë; shpërblehen me tetë rrotullime falas duke shfaqur katër simbolet më të paguara: Zemrat e egra, të dyfishta të kuqe, zemrat e dyfishta vjollcë dhe zemrat e dyfishtë portokalli të ylbertë të goditura me shigjetën e Cupid. NetGame vazhdon venë e saj të pasur të formës me lëshimin e parave të Zen ZenNetGame Entertainment, një nga iGaming ofruesit më të mëdhenj të programeve të kazinosë, e ka filluar vitin me stil me lëshimin e slotit të saj Zen Zen Cash. Kjo fole e frymëzuar nga Orientali është 5 rrotulla dhe 3 rreshta, me 243 mënyra për të formuar kombinime në mbështjellës. Lojtarët shkojnë larg në një vista të Lindjes së Largët, ku muzika qetësuese dhe grafika e mprehtë krijojnë një përvojë mahnitëse të lojrave. Zen Zen Cash është e mbushur me karakteristika të fundit, duke përfshirë Mystery Cloning Reels ™, Jackpot, Pick’em Bonus dhe Lojëra Falas. Mystery Cloning Reels ™ jep një eksitim të vazhdueshëm ndërsa transformon rrotullat në ar, dhe të gjitha pozicionet e mbuluara zbulojnë të njëjtat simbole pasi ndalet rrotullimi – përveç Scatter. Lojërat Reale Ramps Up Potential Potential in Take NoteLeding Leading developer content casino Realistic Games po u ofron lojtarëve shansin për të kapur fitime të mëdha parash me vendndodhjen e saj të fundit, Merrni Shënim. Loja e re me 3 rrotulla, 5 fitore ofron një raund bonus rrëmbyese, të shkaktuar kur zbarkoni tre simbole të Merrni Shënim kudo në pamje, ku lojtarëve u jepen pesë shanse për të rrëmbyer sa më shumë shënime të munden. Pasi të jenë përfunduar të pesë raundet, jepet vlera më e lartë e kapur, me një fitore maksimale deri në x1000 të aksioneve. Vendoseni në kabinetin 3D nënshkrues të Realistic dhe të disponueshëm në desktop, telefon dhe tablet, Merrni shënime një lojë e paqëndrueshmërisë mesatare dhe një potencial i jashtëzakonshëm pagese për t’iu përshtatur një larmie audiencash. Booongo sjell 3 Monedha me temë klasike për të mbajtur dhe fituar portofolin e Buooongo, zhvilluesi global i përmbajtjes, ka introd uced një lojë kazino me temë klasike në portofolin e saj jashtëzakonisht të njohur Hold and Win me lëshimin e 3 Monedhave. Foleja 3 × 3 përmban pesë linja pagese dhe kombinon formatin e provuar të frymëzuar nga automatet me mekanikën gjithnjë e më popullore Hold and Win për të krijuar një lojë që do të tërheqë një audiencë të gjerë. Karakteristikat e simboleve të njohura si Lucky 7s, Bars, Bells dhe X’s , vetëm tre monedha me fat kërkohen të ulen në mbështjellësin e mesëm për të shkaktuar tiparin e bonusit, ku simbolet mbeten të fiksuara në vend për kohëzgjatjen e modalitetit. Blueprint rrit fuqinë e serive 4 Slots with me slot aventureske Tomb of Dead Koncepti popullor i Zhvilluesit sjell magjepsëse Lirimi i fundit i lojërave elektronike të Blueprint Gaming për të shfaqur mekanikun gjithnjë e më të famshëm Power 4 Slots ™ i merr lojtarët në një udhëtim epik drejt Varrit të Vdekur, ku mund të gjenden mister dhe pasuri të patreguara. Krijimi i fundit i zhvilluesit kryesor sjell një kthesë në fole klasike egjiptiane me temë aventureske, me funksionalitetin Power 4 Slots delive duke dhënë katër grupe aktive të mbështjellësve dhe duke ofruar më shumë shanse për të siguruar Fre e Spins.Pragmatic Play Set për një aventurë mistike në Madame Destiny MegawaysPragmatic Play, një ofrues kryesor i përmbajtjes në industrinë e lojrave, ka lëshuar një pjesë të re në serinë Madame Destiny me Madame Destiny Megaways. 7 × 6, fole shumë e paqëndrueshme e Pragmatic Play përdor markën Megaways and dhe u siguron lojtarëve 200,704 mënyra për të fituar. I zhytur në fushën mistike të Madame Destiny, kolona zanore misterioze dhe pamjet magjepsëse krijojnë pezull ndërsa lojtarët kërkojnë pasuri. Titulli i fundit nga Pragmatic Play ndjek rrugën e Great Rhino dhe The Dog House, duke marrë një titull me performancë të lartë nga portofoli i tij ekzistues dhe duke shtuar një mori karakteristikash të reja, si dhe paraqitjen e mbështjellësve Megaways. Mbushni shportën tuaj me fitore të ëmbla në Festa Shop me fruta të NetEnt ga Fruta e azhurnuar e frutave merr lëshimin e përgjithshëm pas fillimit të suksesshëm ekskluziv të Grupit BetssonPothuajse një dekadë nga prezantimi i Fruit Shop, sloti i ri i videos me 6 rrotulla është i mbushur me Rrotullime dhe Shumëzues Falas, dhe merr lojën e 2011 goditi në një nivel krejt të ri me mekanikun e pagimit të Megaways. Gjatë çdo rrotullimi në lojën kryesore dhe raundin e bonusit zgjidhet rastësisht numri i simboleve që zbresin në secilën mbështjellës, duke rezultuar në një numër të ndryshëm të Megaways ™ deri në 117,649 për një slot emocionues Përvoja me potencial të madh fitues. Lojërat Planet shtojnë përmbajtje Fazi Interactive Ofrimi i kazinosë së ofruesit të platformës zgjerohet me partneritet të ri Ofruesi i platformës së gjeneratës tjetër Pronet Gaming ka shtuar Fazi Intera përmbajtje ktive për ofertën e saj gjithëpërfshirëse të kazinosë. Ndarja në internet e lojërave elektronike kryesore dhe prodhuesit të makinës ruletë elektronike, një varg lojërash të pasur të Fazi përfshin lëshime të reja Book of Spells Deluxe, Crystal Hot 40 Deluxe dhe Jazzy Fruits, përveç ofertës së saj të ruletës virtuale. Ruletë, Ruletë VIP dhe Ruletë Lux.


หวยออนไลน์
เล่นหวยออนไลน์
ไพ่ออนไลน์
เว็บ คาสิโน
คาสิโน777

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *